[prisna-google-website-translator] Çeyizlik havlu kenarı oyası yapılışı! | BİM, A101, ŞOK Aktüel İndirim Fırsatları!

Çeyizlik havlu kenarı oyası yapılışı!  • 3.483 kez görüntülendi.

Çeyizlik havlu kenarı oyası yapılışı ile havlularınızı süsleyebilirsiniz. Havluları iğne oyası ile süslemek isterseniz kırmızı çiçek oyasını öneriyoruz.

Havlu kenarı dantelleri tığ veya iğne oyası ile süsleniyor. Kimi bayan iğne oyası tercih ederken kimi bayan da tığ oyası sevdiğinden dolayı tığ oyası tercih ediyor. Bizler bu yazımızda çeyiz bohçalarına koyacağınız havluları süslemeniz için iğne oyası ile yapılan kırmızı çiçek oyasını paylaştık.

Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasında paylaşılan kırmızı çiçek oyası havlu kenarlarında harika duruyor. Sizlerinde bu modeli öğrenmeniz için modeli sitemize ekledik. Nasıl yapıldığı aşağıdaki resimlerde adım adım gösterilmiştir.

İğne oyası ile yapılmış olan oyalar havlu kenarlarına daha çok yakışmaktadır. Bundan dolayı genellikle iğne oyası ile yapılan havlu oyalarını paylaşıyoruz.

Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı

Çeyiz bohçalarına havlu yaparken sizlerde iğne oyası ile oyalar yapıp dantelleri süsleyin. Ne kadar güzel göründüklerinin farkına varacaksınız. Hiç bilmeyen bile sitemizi ziyaret edip iğne oyası ile el işi yapmayı öğreniyorlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ