[prisna-google-website-translator] Hızlı Nasıl Kilo Verilir: 3 Basit Adım, Bilime Dayalı | BİM, A101, ŞOK Aktüel İndirim Fırsatları!

Hızlı Nasıl Kilo Verilir: 3 Basit Adım, Bilime DayalıVar çok şekilde çok hızlı kilo vermek.

Ancak, çoğu sizi aç ve tatminsiz yapacak.

Demir iradeniz yoksa, o zaman açlık bu planlardan hızlı bir şekilde vazgeçmenize neden olur.

Burada özetlenen plan:

 • İştahınızı önemli ölçüde azaltın.
 • Açlık yapmadan çabuk kilo ver.
 • Metabolik sağlığınızı aynı anda geliştirin.

İşte hızlı kilo vermek için basit 3 adımlı bir plan.

En önemli kısım şekerler ve nişastalar (karbonhidratlar) üzerinde kesinti yapmaktır.

Bunu yaptığınızda, açlık seviyelerin azalır ve sonunda çok daha az kalori tüketirsiniz. 1 ).

Şimdi karbonhidratı enerji için yakmak yerine, vücudunuz depolanmış yağdan beslenmeye başlar.

Karbonhidratı kesmenin bir diğer faydası da insülin seviyelerini düşürür Böbreklerin vücudunuza fazla sodyum ve su dökmesine neden oluyor. Bu, şişmeyi ve gereksiz su ağırlığını azaltır ( 2 , 3 ).

Kaybetmek için nadir değildir 10 liraya kadar Bu şekilde yemek ilk haftada (bazen daha fazla), hem vücut yağ ve su ağırlığı.

Bu, aşırı kilolu veya obez kadınlarda düşük karbonhidratlı ve az yağlı diyetleri karşılaştıran bir çalışmadan elde edilen bir grafiktir. 4 ).

Düşük karbonhidrat grubu dolgunluğa kadar yiyor, az yağlı grup ise kalori kısıtlı ve aç.

Karbonhidratı kesin ve aç kalmadan otomatik olarak daha az kalori tüketmeye başlayacaksınız. 5 ).

Basitçe söylemek gerekirse, karbonhidrat kesmek yağ kaybını önler Otomatik pilot.

özet Şekeri ve nişastaları (karbonhidrat) diyetinizden çıkarmanız iştahınızı azaltacak, insülin seviyenizi düşürecek ve açlıktan kilo vermenizi sağlayacaktır.

Yemeklerin her biri bir protein kaynağı, bir yağ kaynağı ve düşük karbonhidratlı sebzeleri içermelidir.

Yemeklerinizi bu şekilde oluşturmak, otomatik olarak karbonhidrat alımını önerilen aralık Günde 20–50 gram.

Protein Kaynakları

 • Et: Sığır eti, tavuk, domuz eti, kuzu eti vb.
 • Balık ve Deniz Ürünleri: Somon, alabalık, karides vb.
 • Yumurtalar: Yumurta sarısı ile bütün yumurtalar en iyisidir.

Yemenin önemi bol miktarda protein abartı olamaz.

Bu metabolizmayı günde 80 ila 100 kalori ile artırdığı gösterilmiştir ( 6 , 7 , 8 ).

Yüksek proteinli diyetler ayrıca, yiyecekler hakkındaki istekleri ve obsesif düşünceleri% 60 oranında azaltabilir, gece boyunca atıştırma isteğini yarıya indirebilir ve günde 441 daha az kalori almanızı sağlar. ekleme Diyetinize protein ( 9 , 10 ).

Kilo vermek söz konusu olduğunda, protein besinlerin kralı . Dönemi.

Düşük Karbonhidratlı Sebzeler

 • Brokoli
 • Karnıbahar
 • ıspanak
 • Domates
 • süs lahanası
 • Brüksel lahanası
 • Lahana
 • İsviçre pazı
 • Marul
 • Salatalık
 • Tam liste İşte.

Tabağınızı bu düşük karbonhidratlı sebzelerle doldurmaktan çekinmeyin. Günde 20-50 net karbonhidrat tüketmeden büyük miktarlarda yiyebilirsiniz.

Çoğunlukla et ve sebzeye dayalı bir diyet, sağlıklı olmanız için gereken tüm lif, vitamin ve mineralleri içerir.

Yağ Kaynakları

 • Zeytin yağı
 • Hindistancevizi yağı
 • Avokado yağı
 • Tereyağı

Günde 2-3 öğün yemek yiyin. Öğleden sonra kendinizi acıkmışsanız, 4. yemeği ekleyin.

Hem düşük karbonhidrat hem de az yağlı yağları aynı anda yapmaya çalışırken, yağ tüketmekten korkmayın, başarısızlık için bir reçete. Bu seni mutsuz hissettirecek ve planı bırakacak.

Yemeklerinizi nasıl kurabileceğinizi görmek için şuna bakın. düşük karbonhidratlı yemek planı ve bu liste 101 sağlıklı düşük karbonhidrat tarifleri .

özet Her öğün bir protein kaynağından, bir yağ kaynağından ve düşük karbonhidratlı sebzelerden alın. Bu sizi 20–50 gram karbonhidrat aralığına sokacak ve açlık seviyenizi önemli ölçüde azaltacaktır.

Yapmıyorsun gerek Bu plan üzerinde kilo vermek için egzersiz yapmak, ancak tavsiye edilir.

En iyi seçenek, haftada 3-4 kez spor salonuna gitmek. Bir ısınma yapın ve bazı ağırlıkları kaldırın.

Spor salonuna yeni iseniz, bazı öneriler için bir eğitmene danışın.

Ağırlıkları kaldırarak, çok fazla kalori yakacaksınız ve metabolizmanızın yavaşlamasını engelleyeceksiniz ki bu da kilo vermenin ortak bir yan etkisidir. 11 , 12 ).

Düşük karbonhidratlı diyetler üzerine yapılan çalışmalar, önemli miktarda vücut yağını kaybederken biraz kas kazanabileceğinizi göstermektedir ( 13 ).

Eğer ağırlık kaldırmak sizin için bir seçenek değil, daha sonra yürüyüş, koşu, koşma, bisiklete binme veya yüzme gibi bazı kardiyo egzersizlerini yapmak yeterli olacaktır.

özet Kilo kaldırma gibi bir tür direnç eğitimi yapmak en iyisidir. Bu bir seçenek değilse, kardiyo egzersizleri de etkilidir.

Daha fazla karbonhidrat yediğiniz haftada bir gün izin alabilirsiniz. Birçok kişi Cumartesi’yi tercih ediyor.

Yulaf, pirinç, kinoa, patates, tatlı patates, meyve vb. Sağlıklı karbonhidrat kaynaklarına yapışmak önemlidir.

Ama sadece bu daha yüksek karbonhidrat günü – haftada bir kez daha sık yapmaya başlarsanız, bu plan üzerinde fazla bir başarı görmeyeceksiniz.

Eğer bir yemek yemeniz ve sağlıksız bir şeyler yemeniz gerekiyorsa, o zaman bunu yapınız.

Hile yemeklerinin veya karbonhidrat beslemelerinin gerekli olmadığını unutmayın, ancak bazılarını destekleyebilirler. yağ yakıcı hormonlar leptin ve tiroid hormonları gibi 14 , 15 ).

Yeniden beslenme gününüzde biraz kilo alırsınız, ancak çoğu su ağırlığı ve sonraki 1-2 gün içinde tekrar kaybedersiniz.

özet Daha fazla karbonhidratı yediğiniz her hafta bir gün geçirmek, gerekli olmasa da, mükemmel bir şekilde kabul edilebilir.

Karbonhidratları çok düşük tuttuğunuz ve protein, yağ ve düşük karbonhidratlı sebzelere yapıştığı sürece kalori saymanız gerekli değildir.

Ancak, gerçekten saymak isterseniz bu hesap .

Bilgilerinizi girin ve daha sonra kilo vermek istediğiniz hıza bağlı olarak “Kilo Verme” veya “Kilo Verme Hızlı” bölümünü seçin.

Yediğiniz kalori sayısını izlemek için kullanabileceğiniz birçok harika araç var. Burada bir 5 kalori sayacı listesi Bu ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

Bu planın ana amacı, karbonhidratı günde 20–50 gram altında tutmak ve kalorilerinizin geri kalanını protein ve yağdan elde etmektir.

özet Bu plan üzerinde kilo vermek için kalori saymak gerekli değildir. Karbonhidratlarınızı 20–50 gram aralığında tutmak çok önemlidir.

İşte daha hızlı kilo vermek için 10 tane daha ipucu:

 1. Yüksek proteinli bir kahvaltı yiyin. Yemek yüksek proteinli kahvaltı gün boyunca istek ve kalori alımını azalttığı gösterilmiştir ( 16 , 17 ).
 2. Şekerli içecekler ve meyve suyu kaçının. Bunlar vücudunuza koyabileceğiniz en şişman şeydir ve onlardan kaçınmak kilo vermenize yardımcı olabilir ( 18 , 19 ).
 3. Yemeklerden önce yarım saat su iç. Bir çalışma, yemeklerden yarım saat önce içme suyunun 3 ay boyunca% 44 oranında kilo kaybını artırdığını gösterdi. 20 ).
 4. Zayıflama dostu yiyecekleri seçin (listeye bakınız). Bazı gıdalar yağ kaybetmek için çok yararlıdır. İşte bir listesi Yeryüzünde en fazla 20 kilo-dostu gıda .
 5. Çözünür lif yiyin. Çalışmalar, çözünür liflerin, özellikle de karın bölgesi . Lif takviyeleri gibi glükomannan ayrıca yardımcı olabilir ( 21 , 22 ).
 6. Kahve veya çay iç. Bir kahve ya da çay içen iseniz, içeceğiniz kafein içeceği kadar içebilirsiniz. metabolizmanı canlandır % 3-11 oranında 23 , 24 , 25 ).
 7. Genellikle bütün, işlenmemiş gıdaları yiyin. Diyetinizin çoğunu tüm yiyeceklere dayandırın. Daha sağlıklı, daha dolgun ve aşırı yemeğe neden olma olasılığı daha düşüktür.
 8. Yemeğini yavaşça ye. Hızlı yiyenler zamanla daha fazla kilo alırlar. Yavaş yemek daha fazla kendinizi hissettirir ve kilo veren hormonları artırır ( 26 , 27 ).
 9. Her gün kendini tart. Çalışmalar, her gün kendilerini ağırlayan insanların, kilo vermenin ve uzun bir süre kapalı tutmanın daha muhtemel olduğunu göstermektedir. 28 , 29 ).
 10. Her gece iyi bir gece uykusu alın. Zayıf uyku kilo alımı için en güçlü risk faktörlerinden biridir, bu yüzden uykuya dikkat edin önemli ( 30 ).

Burada daha da fazla ipucu: Doğal Olarak Kilo Vermek İçin 30 Kolay Yol (Bilim Destekli) .

özet Üç kurala uymak en önemlisidir, ancak işleri hızlandırmak için yapabileceğiniz birkaç şey daha vardır.

İlk haftada 5-10 kilo (bazen daha fazla) kilo verdikten sonra, bundan sonra tutarlı kilo vermeyi bekleyebilirsiniz.

Bunu kesinlikle yaptığım zaman birkaç hafta boyunca haftada 3-4 lirayı kaybedebilirim.

Diyet yapmakta yeniyseniz, işler muhtemelen hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Kaybetmeniz gereken daha fazla kilo, daha hızlı kaybedersiniz.

İlk birkaç gün için biraz garip hissedebilirsiniz. Vücudunuz tüm bu yıllar boyunca karbonhidrat yakıyor, bu yüzden onun yerine yağ yakmaya alışması zaman alabilir.

Buna “düşük karbonhidrat gazı” veya “denir” keto grip ”Ve genellikle birkaç gün içinde bitti. Benim için üç tane alır. Diyetinize fazladan tuz eklemek buna yardımcı olabilir.

İlk birkaç günden sonra, çoğu insan, eskisinden çok daha fazla enerji ile çok iyi hissetmeyi bildirir.

Anti-şişman histeri ile ilgili uzun yıllara rağmen, düşük karbonhidrat diyeti de sağlığınızı diğer birçok yönden geliştirir:

 • Kan şekeri Düşük karbonhidratlı diyetlere düşme eğilimindedir ( 31 ).
 • Trigliserid aşağı gitme eğilimi ( 32 ).
 • Küçük, yoğun LDL (Kötü) kolesterol düşer ( 33 , 34 ).
 • HDL (iyi) kolesterol yükselir ( 35 ).
 • Kan basıncı önemli ölçüde geliştirir ( 36 , 37 ).
 • Tamamen kapalı olmak için, düşük karbonhidratlı diyetler az yağlı diyetler olarak takip etmek kadar kolay gibi görünüyor.

özet Çok fazla kilo vermeyi bekleyebilirsiniz, ancak kişiye ne kadar çabuk geleceğine bağlıdır. Düşük karbonhidratlı diyetler sağlığınızı başka birçok yönden de geliştirir.

Tıbbi bir durumunuz varsa, değişiklik yapmadan önce doktorunuzla konuşun çünkü bu plan ilaç ihtiyacınızı azaltabilir.

Karbonhidratı azaltarak ve insülin seviyelerini düşürerek hormonal ortamı değiştirir ve vücudunuzun ve beyninizin kilo vermesini “ister”.

Bu, iştahı ve açlığı büyük ölçüde azaltarak, çoğu insanın geleneksel kilo verme yöntemleriyle başarısız olmasının temel nedenini ortadan kaldırır.

Bu, sizi kaybetmenize neden olduğu kanıtlanmıştır. 2–3 kat daha fazla Tipik bir düşük yağlı, kalori kısıtlı diyet olarak ağırlık ( 38 , 39 , 40 ).

Sabırsız insanlar için bir başka büyük fayda, su ağırlığındaki ilk düşüşün, ertesi sabah olduğu gibi, ölçeğin üzerinde büyük bir fark yaratabileceğidir.

İşte basit, lezzetli ve 10 dakikadan az bir sürede hazırlanabilen düşük karbonhidratlı yemeklerden birkaç örnek: 10 Dakikada veya Daha Azında 7 Sağlıklı Düşük Karbonhidrat .

Bu planda, siz tam olana kadar iyi yemek yiyebilir ve yine de bir ton yağ kaybedebilirsiniz. Cennete hoşgeldiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ