[prisna-google-website-translator] İğne İşi Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı! | BİM, A101, ŞOK Aktüel İndirim Fırsatları!

İğne İşi Tek Renk Yazma Oyası Anlatımlı Yapılışı!  • 5.510 kez görüntülendi.

Tek renk yazma oyaları arayanlar için iğne işi ile yapılan güzel bir model paylaştık. Yazmalarınızın tülbentlerinizin kenarlarına tek renk oyalar çok yakışacak.

Merhaba sevgili arkadaşlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bu yazımızda iğne oyası ile yapılan tek renk oyanın yapılışını paylaşacağız. Yazma oyası yapılışı olarak videosunu paylaştığımız bu örnek tek renk ip ile yapılmaktadır. Açık renkteki yazmalar için koyu renk ip, koyu renk yazmalar için ise açık renk iple yapacağınız tek renk oyalar yazmanın daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Şimdi yeni yapacağımız yazma, sarı renk yazmanın kenarına kırmızı renk oya ipiyle yapmayı düşünüyoruz. Yaptığımız zaman sizinle paylaşacağız.

Yazmalar yapmaya başladıysanız veya başlayacaksanız en güzel modeli yapmaya özen gösterin. Arayın araştırın en güzel oya örneğini bulun ve yapın. Yaptıktan sonra keşke bunu yapmasaydım diyeceğiniz modeller olmasın. Bakalım siz tek renk sıralı oya modeli hakkında neler düşüneceksiniz.

Tek Renk Yazma Oyası YapılışıZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ